www.cvonline.hu

Műanyag vágó és szerelő (Referenciaszám: BL-1052)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.04.05.
Hirdetés azonosító: 857897

Elvárások:

  • Asztalosipari/műanyagipari tapasztalat
  • Jó kézügyesség

Előny:

  • ·         Műszaki beállítottság
  • ·         Tervrajz olvasásban való jártasság

Feladatok:

  • ·         Vágógép kezelése
  • ·         Asztali fúrógép használata
  • ·         Csavarozás, anyagmozgatás

A munkáltató ajánlata:

  • ·         1 műszakos munkarend (7:00-15:30)
  • ·         Azonnali munkakezdés
  • ·         Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

Ikrény

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató Tanácsadó Kft. győri székhelyű fémipari beszállító Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a beldi.livia@manatwork.hu e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BL-1052-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Béldi Líviánál az alábbi telefonos elérhetőségeken 96/618-494 vagy 20/504-4427 valamint személyesen irodánkban (9023 Győr, Corvin u. 12.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)