www.cvonline.hu

Műanyag Hegesztőmérnök

  • A hirdetés 254 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget ajánl

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag hegesztőgépek technologizálása
  • Költségoptimalizálási és standardizálási lehetőségek folyamatos keresése
  • Gép specifikációk felállítása együttműködésben a társosztályokkal
  • Árajánlatok bekérése célgép gyártoktól
  • Kapcsolattartás a célgép gyártókkal, gép gyártásának nyomon követése
  • Mintagyártásban való részvétel (Németország, Magyarország)
  • Gépek, berendezések beüzemelése, átadása szériagyártásnak
  • Együttműködés a vállalat német központjával (ipari mérnökség, projekt osztály)

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség (főiskolai vagy egyetemi, vagy gépésztechnikusi)
  • Német nyelv középfokú ismerete
  • Számítógép felhasználói ismeretek: Word, Excel
  • Határozott fellépés, csapatmunkára való képesség
  • Gyakorlatias beállítottság, problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Termelő üzemben szerzett  tapasztalat (projektmérnök vagy folyamatmérnök, vagy gyártástámogató mérnök, vagy műanyaghegesztő, vagy fröccsöntő mérnök / technológus )
  • Utazási hajlandóság

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Műanyag gyártó technológiák ismerete
  • PLC programozó ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési utalvány
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német