www.cvonline.hu

Műanyag fröccsöntő üzemvezető

  • A hirdetés 632 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő műanyagipari gyártó cégünk keres munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • A műanyag fröccsöntő üzem teljes körű, önálló vezetése
  • A heti termelési terv alapján finomtervezés napokra, műszakokra és gépekre, az üzem optimális és gazdaságos működésének figyelembevételével
  • Műszakbeosztások elkészítése
  • A műszakban dolgozó műszakvezetők, gépbeállítók és gépkezelők munkájának ellenőrzése és havi értékelése
  • A terület dolgozóinak folyamatos oktatása és képzése
  • A megelőző karbantartási- és javítási munkák szervezése, irányítása, alkatrészek rendelése
  • Folyamatfejlesztési, optimalizálási lehetőségek keresése és javaslatok kidolgozása
  • A gyártási minőség és produktivitás folyamatos magas szinten tartása
  • Projektmanagement szakmai támogatása és részvétel új termékek bevezetésében

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Felsőfokú szakirányú műanyagipari végzettség
  • Többéves fröccsöntés területén szerzett munkatapasztalat vezetői munkakörben
  • Arburg típusú fröccsöntő gépek alapos ismerete
  • Aktív középfokú német nyelvtudás szóban és írásban alapkövetelmény a napi szintű munkához
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Jó szervezőkészség és vezetői képességek

Elönyt jelentenek:

  • SAP, BaaN és/vagy WinCarat vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Arburg Leichtrechner System ismerete és napi használata
  • ISO TS 16949 minőségirányítási rendszer ismerete
  • Engel típusú fröccsöntő gépek ismerete
  • Gépbeállítói gyakorlat, robotprogramozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú perspektíva egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Vonzó juttatások
  • Modern munkakörnyezet

A munkavégzés helye: Győri Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük német és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre, a pozíció pontos megnevezésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő