www.cvonline.hu

Műanyag fröccsöntő minőségellenőr

  • A hirdetés 1133 napja lejárt

Vasútmodelleket és fémjátékokat gyártó, dinamikusan fejlődő

 Märklin Hungária Kft.

 felvételt hirdet az alábbi munkakörökben :

Alkalmazási feltételek:

  • több műszakos munkarend vállalása
  • középfokú műszaki végzettség
  • méréstechnikai ismeretek, mérőeszközök magabiztos használata
  • műszaki rajz-olvasás
  • MS Windows és Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó terhelhetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat, SAP és német nyelv ismerete előnyt jelent

Sikeres pályázóinknak ajánlunk:

  • modern, biztonságos munkahelyet
  • változatos munkát
  • teljesítményarányos jövedelmet

Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajz elektronikus vagy postai úton történő eljuttatásával lehet.

Levelezési cím:

Märklin Hungaria Kft (Istráb Gergely részére)

9028 Győr, Rozgonyi út 40.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő