www.cvonline.hu

MŰANYAG FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓ (6477)

  • A hirdetés 927 napja lejárt

Elvárások:
•műanyagipari gépbeállítóként szerzett tapasztalat
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•3 műszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása
személyiségét illetően:
•terhelhető, jó megfigyelőképességgel rendelkező
•önálló, jól kezelhető

Előnyök:
•német vagy angol nyelvismeret

Feladatok:
•fröccsöntő gépek karbantartásával, üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása
•gépbeállítások megrendelése
•termelési berendezések kezelési utasításainak betartása
•szerszámcserék elvégzése és szakszerű felügyelete
•műszakok alatt előforduló hibák megszűntetése, hibadokumentációk készítése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Munkarend:
•3 műszakos munkarend

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.