MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉSI SZAKÉRTŐ / Moulding Process Specialist worldwide – Prága környéke

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 650857

Link megjelenítéseimages/editor/1357731351.jpg" border="0" alt="" />
Megbízónk globális autóipari fejlesztő és gyártó, világszerte 185 telephelyen több mint 60000 alkalmazottal. Számára Prága környéki munkahellyel keresünk tapasztalt műanyag fröccsöntési szakembert nemzetközi munkakörbe a gyártóberendezések és gyártási folyamatok egységesítése, a helyi műszaki problémák megoldásának elősegítése, a legjobb szakmai megoldások átadása és a gyártás fejlesztésének elősegítése céljából.

FELADATOK

  • Információ gyűjtése és rendszerezése a fröccsöntési folyamat és berendezések definiálása céljából
  • Standardok kidolgozása a berendezésekre és folyamatokra vonatkozóan
  • A fröccsöntési folyamatmérnökök elvárt és meglévő szakmai kompetenciáinak meghatározása a testreszabott továbbképzési tervek kidolgozása céljából
  • A folyamat és berendezés standardok bevezetése és a legjobb gyakorlat elterjesztése az érintett vállalatoknál
  • Új projektek támogatása a gyártási folyamat kidolgozása és a költségkalkuláció tekintetében
  • A gyárak támogatása a gyártási folyamatok fejlesztése és új folyamatok bevezetése területén
  • Közvetlenül kommunikál az egyes gyárak fröccsöntési folyamatmérnökeivel és a mérnökségek vezetőivel

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki, mérnöki diploma (BSc, MSc), ideálisan műanyag feldolgozási szakirány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 4-5 év szakmai tapasztalat az autóiparban és a műanyag fröccsöntés területén
  • Tapasztalat fröccsöntési folyamatirányítási rendszerek alkalmazásában és a fröccsöntő berendezések karbantartásában
  • Resinek anyag- és feldolgozási ismerete
  • Vezetési és ismeretátadási készségek
  • Kitűnő kommunikációs és együttműködési készségek
  • Gyakori külföldi utazások vállalása (munkaidő 50%-a)

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó juttatási csomag
  • Jelentős nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőség
  • A szakmai és munkaköri fejlődési lehetőség a csoporton belül biztosított

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Prága környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉSI SZAKÉRTŐ / Moulding Process Specialist worldwide – Prága környéke, Prága környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése