www.cvonline.hu
MSSQL SZAKÉRTŐ
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.11.
Hirdetés azonosító: 940209
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Ügyfél specifikus Microsoft SQL Server "service" karbantartása, működtetése, tervezése

  • Dokumentálás, konceptek, új termékvonalak tesztelése, integrálása az ügyfél MS SQL adatbázis ökoszisztémájába

  • Eseti jelleggel MS SQL operation teamek 3rd level szakmai támogatása

  • Projektekben MS SQL szakmai tanácsadás, projekt dokumentációkban a SQL Serverrel kapcsolatos részek kidolgozása
  • Elvárások

  • Microsoft szolgáltatások átfogó ismerete (AD, MSSQL, IIS, virtualizáció, Azure), adatbázis réteg mélyebb ismerete

  • Aktív felsőfokú (min. erős középfokú) angol nyelvtudás

  • Minimum 5 év releváns tapasztalat IT területen

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség

  • Csapatmunka és önállóság (helyzettől függően)

  • Elhivatottság a téma iránt (adatbázisok, Microsoft SQL Server)

  • Rugalmasság (USA-val való közös munkavégzés)

  • Jó kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt)

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

  • Szakmai, nyelvi, vezetői képzések

  • Csapatépítő tréningek

  • Utazási lehetőség

  • Teljes körű élet-és balesetbiztosítás

  • Hosszú távú karrierlehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió