www.cvonline.hu
MSSQL Engineer (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 959053
lejárt
FELADAT

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

  • A Shell MSSQL Engineering teamje biztosítja az MSSQL operation team-ek és a projektek felé a MSSQL szolgáltatás egységességét, ez magában foglalja a feltelepített MSSQL serverek utólagos konfigurációját, biztonsági beállítások meghatározását, maintenance feladatok beállítását, új MSSQL verziók tesztelését, stb. Az egységesség azért fontos, mert több ezer instance-ról beszélünk világszinten, amit az operation team-eknek üzemeltetniük kell.
  • A feladat ennek az MSSQL Engineering csapatnak az életében történő részvétel, és azon belül is leginkább az MSSQL szolgáltatási csomag karbantartása.
  • A munka nagy százaléka PowerShell scripting, de MSSQL server érdeklődés és alapfokú tapasztalat, minimális T-SQL ismeret is szükséges.
  • Ezen kívül MSSQL termékek/service csomagok/megvalósított megoldások tesztelése, ezek dokumentálása, az SQL érintettségű projektekben történő részvétel.
  • Eseti jelleggel az operációs csapatok támogatása.
  • A csapat magyar mérnök tagjával közös munka (a feladatok leginkább tőle jönnek).

  • Windows Server átfogó ismerete
  • Jó scripting képességek, PowerShell ismerete, T-SQL ismeret
  • Min. erős középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat IT területen
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Csapatmunka és önállóság (helyzettől függően)
  • Elhivatottság a téma iránt (adatbázisok, scriptelés, Microsoft SQL Server)

Szakmai kihívás - nagyon magas SQL instance számú környezet (világszinten is)
Fiatal és barátságos csapat
Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
Ergonomikus, modern munkakörnyezet

FeljebbLink megjelenítése
PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs