www.cvonline.hu

MSc pénzügyi gyakornok (XI.kerület)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.19.
Hirdetés azonosító: 1175355

Hitelkockázat elemző gyakornokot keresünk egyik nemzetközi piacvezető flottakezelő partner cégünkhöz, a LeasePlan Hungária Zrt.-hez.

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális.

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban! ;)

Feladatok:

  • Hiteljóváhagyások előkészítése (GSSS, GCS)
  • Ügyfelek által nyújtott garanciák nyilvántartása
  • Beszállítói hitelelemzés
  • Adatbázisok karbantartása

Elvárások:

Munkád során szükséged lesz:

  • felsőfokú pénzügyi/számviteli tanulmányok folyamatban (minimum 2. évfolyam)
  • a Word / Excel felhasználói szintű ismeretére
  • minimum középfokú angol nyelvtudásra
  • könnyed internet és webes alakalmazás használatára
  • pontos, önálló munkavégzésre, csapatszellemre
  • monotónia tűrésre

Emellett fontos, hogy passzív vagy aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezz, illetve felsőfokú pénzügyi/számviteli tanulmányokat folytass. (minimum 2. évfolyam)

Munkaidő: Hétfő és péntek között  30 óra vállalása mininum 1 évig

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget magába foglaló pozíció
  • Gyakorlat és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Órarendhez igazítható, rugalmas munkaidő beosztás
  • Multinacionális, innovatív munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat

Link megjelenítése honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomd meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már kész is vagy. Munkatársaink egy napon belül keresni fognak a megadott elérhetőségeken.
További információ a 06/704523330-as telefonszámon vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!