www.cvonline.hu

MS Windows rendszergazda

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1061592
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Microsoft Windows operációs rendszerek kialakítása, felügyelete és karbantartása.

Feladatkör, felelősségek:

•Tevékeny részvétel az új, Windows alapú rendszerek bevezetésében

•A Windows operációs rendszerek konfiguráció menedzsment eljárásainak kialakítása

•A Windows operációs rendszerek frissítései eljárásainak kialakítása és lefolytatása

•A felmerülő működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák elemzése és javítása

•A Windows operációs rendszeren futó alkalmazások operációs rendszer oldali támogatása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Felsőfokú informatikai végzettség

•Minimum 3 év Windows szerver üzemeltetési tapasztalat közép- vagy nagyvállalati környezetben virtuális infrastruktúrán

•Microsoft alapú hálózati szolgáltatások (Active Directory, DNS, DHCP, Certificate Services) ismerete

•A Windows operációs rendszeren futó alkalmazások és a hozzájuk kapcsolódó konfigurációk ismerete

•Alapvető scriptelési ismeretek powershell környezetben

•Jó kommunikációs képesség

•Precizitás, rendszerezési képesség

•Proaktív, kezdeményező személyiség

•Erkölcsi bizonyítvány

•Windows szerver termékekhez kapcsolódó Microsoft MCP vagy MCSE minősítés

Előnyt jelent:

•Banki környezetben szerzett tapasztalat

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit megbízónk kínál:

•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

•Versenyképes juttatási csomag

•Fiatalos csapat

•Kellemes munkakörnyezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.