www.cvonline.hu

MS-SQL specialista

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 762586

Stabil háttérrel rendelkező, informatikai tanácsadással foglalkozó, üzleti intelligencia megoldásokat szállító megbízónk számára keresünk MS-SQL specialista munkatársat

Feladatok:
  • részvétel a cég helyi és országos projektjeiben,
  • ügyfélnél jelentkező riportigények lefejlesztése,
  • adatkockák építése,
  • data transfer eljárások tervezése, fejlesztése.
Elvárások:
  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • MS SQL adatbázisok ismerete,
  • Microsoft BI technológiák ismerete (SSAS, SSRS, SSIS),
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent,
  • pontos, felelősségteljes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó képesség, rugalmasság,
  • gyors tanulási készség,
  • jó együttműködő és kommunikációs képesség,
  • szakmai angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • támogató munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat,
  • hosszú távú munkalehetőség.
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Debrecen, heti 1-2 nap Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen