www.cvonline.hu
MS-SQL Reporting Specialist
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.19.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1068050
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Multinacionális Partnerünk megbízásából keresünk megbízható, lelkiismeretes kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

- Napi segítségnyújtás a kollégák számára a cég vállalatirányítási rendszerével kapcsolatos kérdésekben,
- Újabb reportok létrehozása, az üzleti területek részéről érkező igényeknek megfelelően,
- A felhasználók számára kézikönyv készítése és frissítése az új funkciókat illetően,
- Felhasználók oktatása

Követelmények
Elvárások:

- 2 év tapasztalat adatbázis kezelésben, fejlesztésben, MS-SQL környezetben,
- Min. Középfokú végzettség,
- Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás,
- Kiváló kommunikációs képesség szóban/írásban,
- Jó probléma megoldó képesség,
- Nagyfokú önállóság

Munkavégzés helye: Budaörs

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest