www.cvonline.hu

MS SQL - BI alkalmazás üzemeltető

  • A hirdetés 326 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT területe

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Székház (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a hozzá tartozó alkalmazás napi stabil működését biztosítja, elvégzi és szervezi a napi üzemeltetéséhez szükséges feladatokat, kezeli a felhasználói kéréseket az igénynyilvántartó rendszeren keresztül,
  • Részt vesz az incidensek, problémák elhárításában, gyökér okok felderítésében és legközelebbi megelőzésében,
  • Automatizált monitorozással felügyeli a rendszerfolyamatokat, az interfészek működését és az erőforrások optimális használatát,
  • Követi az éjszakai feldolgozások állapotát, biztosítja az eseti készenlétes feladatok ellátását,
  • Napi kapcsolatot tart fenn az érintett üzleti területek felhasználóival, eseti riportokkal, ill. adatfeltöltésekkel támogatja munkájukat,
  • A rendszerek üzemeltetését egyszerűsítő, automatizáló megoldásokat valósít meg,
  • Részt vesz a kapcsolódó projektek és fejlesztések végrehajtásában, a tervezés során megfogalmazza a napi működtetéshez szükséges üzemeltetői igényeket,
  • Az új fejlesztések és hibajavítások teszteléséhez működteti a szükséges teszt környezeteket, támogatja az üzleti tesztek végrehajtását,
  • Megtervezi, elvégzi és dokumentálja az alkalmazások IT jellegű tesztjeit (migrációs-, performancia-, és integrációs tesztek),
  • Közreműködik az élesítések előkészítésében, elkészíti az élesítési forgatókönyvet valamint végrehajtja és felügyeli a szükséges telepítési lépéseket ,
  • Támogatja a külső- és belső auditok igényeit, majd elősegíti a feltárt hiányosságok elhárítását,
  • Naprakészen tartja a hozzá tartozó rendszerek üzemeltetési jellegű dokumentációit,
  • Kapcsolatot tart a külső beszállítókkal, a rendszerek fejlesztőivel,
  • Menedzseli és monitorozza a szükséges adatkonverziókat / betöltéseket,
  • Az új technológiákhoz szükséges ismereteket elsajátítja, tudását naprakészen tartja.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • több éves üzleti alkalmazásüzemeltetési tapasztalat,
  • BI rendszer működtetésében szerzett szakértelem,
  • BI és DWH technológiák alapos és mély szakmai szintű ismerete, területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • MS SQL Server technológia ismerete,
  • Windows server operációs rendszerek gyakorlati szintű ismerete,
  • adatbázis tervezési és kezelési ismeretek.

Előnyt jelent:

  • biztosítási iparági ismerete,
  • kötelező jelentések területen szerzett tapasztalat,
  • Oracle adatbázis-kezelő, PL/SQL ismeretek, tapasztalat,
  • MicroStrategy ismertek,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Küldje le jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kiemelt precizitás és alapos munkavégzés jellemzi,
  • elkötelezett, megbízható és megfontolt személyiség,
  • magas fokú az elemző- és problémamegoldó képessége,
  • szakmai ismereteket képes gyorsan és hatékonyan elsajátítani,
  • jó a kommunikációs- és szervezőkészsége.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2016. július 05-ig jelentkezzen Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Elvárt nyelvtudás Angol