www.cvonline.hu

MS SQL adatbázis fejlesztő

  • A hirdetés 905 napja lejárt
Partnercégünk, mely jelenleg az IT szakemberek körében az egyik legnépszerűbb munkahely, MS SQL adatbázis fejlesztő kollégákat keres csapatába.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Részvétel az új feature-k megtervezésében
  • Adatbázis struktúrák megtervezése és implementálása
  • Tárolt eljárások és funkciók tervezése, megírása és módosítása
  • Részvétel a kód review-kban
  • Javaslattétel új eszközök és metódusok használatára
  • Aktív kommunikáció a többi fejlesztőcsapattal

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • MS SQL Server (T-SQL) mély ismerete
  • Legalább 3 éves tapasztalat adatbázis tervezésben, modellezésben és fejlesztésben
  • MS SQL optimalizálási tapasztalat
  • Nagy teherbírású, komplex adatbázisok fejlesztésében és optimalizálásában szerzett tapasztalat
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód és ügyfél-orientált szemlélet

Előny:

  • Agilis módszertanok ismerete
  • Verziókövető és tracking rendszerek ismerete (Performance, Subversion, JIRA)
  • Elosztott rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
  • Belvárosi iroda, kerékpárosbarát munkahely
  • Fiatalos, modern, kreativitásra ösztönző környezet
  • Világszinten népszerű alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamokon, tréningeken való részvétel

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B23MSaf

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...