www.cvonline.hu

MS Server Üzemeltetői Csapatvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.31.
Hirdetés azonosító: 867263

Rendszerintegrációs megoldásokkal foglalkozó magyar ügyfelünkhöz keresünk Üzemeltetői Csoportvezetőt.

Feladatok:

• IT üzemeltetési feladatokat ellátó csapat munkájának irányítása
• Üzemeltetési folyamatok végrehajtásának felügyelete, fejlesztése
• A csoport működésének elemzése, fejlesztése, a fejlesztések képviselete, felügyelete
• People management feladatok
• Üzemeltetés képviselete IT infrastruktúra projektekben
• Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés más csoportvezetőkkel és szolgáltatásmenedzserekkel

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
• Nagyvállalati környezetben megszerzett mérnöki gyakorlat és legalább 3 év vezetői tapasztalat, vagy vezetői affinitás
• Korszerű IT üzemeltetés folyamatainak és működésének ismerete
• Átfogó, naprakész hardver/szoftver ismeret és üzemeltetési gyakorlat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyök:
• Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
• ITIL v3 vizsga
• B kategóriás jogosítvány

Személyiségbeli elvárások:
• Vezetői képességek
• Ügyfelorientáltság, csapatmunka
• Stressz tűrő képesség
• Fejlett problémamegoldási- és együttműködő készség
• Jó kommunikációs készség
• Kockázatkezelési képesség
• Igényes, precíz dokumentálási készségek
• Rendszerszemlélet, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem + kafetéria
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Folyamatos szakmai támogatás/képzés
• Fejlődési és karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a