www.cvonline.hu

MS rendszermérnök

MP Solutions Kft.
Frissítve : 2015.04.07.
Jelentkezési határidő: 2015.04.29.
Hirdetés azonosító: 923643
lejárt

Magyar IT outsourcing partnerünk részére keresünk MS rendszermérnököt. A munkavégzés helye Budapesten, a IX. kerületben található. Partnerünk kisvállalkozásoktól kezdve nagyvállalati környezetig üzemeltet különféle komplexitású IT rendszereket magyar és külföldi ügyfelei részére.

ÚJ SZERVER MEGOLDÁSOK TERVEZÉSE, IMPLEMENTÁLÁSA (40%)
ÜGYFÉL IGÉNYEK FELMÉRÉSE (10%)

SAJÁT RENDSZEREK FEJLESZTÉSE (20%)
ESETENKÉNT A SAJÁT RENDSZEREKBEN ELŐFORDULÓ HIBA ELHÁRÍTÁSA (MAX. 40%)

MS SZERVER TERMÉKEK MAGABIZTOS ISMERETE (AD, EXCHANGE)
SZERVER OLDALI HARDVER ISMERETEK (SERVER & STORAGE)
VIRTUALIZÁCIÓS, WIN CLUSTER TERVEZÉSI, IMPLEMENTÁLÁSI TAPASZTALAT
TAPASZTALAT KISZOLGÁLÓ MEGOLDÁSOK TERVEZÉSÉBEN
ANGOL NYELVTUDÁS, JÓ FELLÉPÉS

RUGALMAS MUNKAIDŐ
SZAKMAI KÉPZÉSEK
VÁLTOZATOS, DE UGYANAKKOR FELELŐSSÉGTELJES MUNKAVÉGZÉS

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Pest

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...