www.cvonline.hu

MS rendszermérnök

MP Solutions Kft.
Frissítve : 2015.04.07.
Jelentkezési határidő: 2015.04.29.
Hirdetés azonosító: 923643
lejárt

Magyar IT outsourcing partnerünk részére keresünk MS rendszermérnököt. A munkavégzés helye Budapesten, a IX. kerületben található. Partnerünk kisvállalkozásoktól kezdve nagyvállalati környezetig üzemeltet különféle komplexitású IT rendszereket magyar és külföldi ügyfelei részére.

ÚJ SZERVER MEGOLDÁSOK TERVEZÉSE, IMPLEMENTÁLÁSA (40%)
ÜGYFÉL IGÉNYEK FELMÉRÉSE (10%)

SAJÁT RENDSZEREK FEJLESZTÉSE (20%)
ESETENKÉNT A SAJÁT RENDSZEREKBEN ELŐFORDULÓ HIBA ELHÁRÍTÁSA (MAX. 40%)

MS SZERVER TERMÉKEK MAGABIZTOS ISMERETE (AD, EXCHANGE)
SZERVER OLDALI HARDVER ISMERETEK (SERVER & STORAGE)
VIRTUALIZÁCIÓS, WIN CLUSTER TERVEZÉSI, IMPLEMENTÁLÁSI TAPASZTALAT
TAPASZTALAT KISZOLGÁLÓ MEGOLDÁSOK TERVEZÉSÉBEN
ANGOL NYELVTUDÁS, JÓ FELLÉPÉS

RUGALMAS MUNKAIDŐ
SZAKMAI KÉPZÉSEK
VÁLTOZATOS, DE UGYANAKKOR FELELŐSSÉGTELJES MUNKAVÉGZÉS

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Pest

Egyéb hasonló állások Önnek
UX tanácsadó

ACG Reklámügynökség Kft.

UX tanácsadót keresünk az ACG Digitál növekvő ...
Budapest, Pest

.NET Vezető fejlesztő

HSA Kft.

.NET Vezető fejlesztő Feladatok: 6-8 fő szoft...

Webfejlesztő

Webfejlesztő Az ACG dinamikusan növekvő fejles...