www.cvonline.hu

MS rendszermérnök / Integráció

  • Frissítve 146 napja

Feladatok

  • Tervdokumentáció magas szakmai színvonalú és önálló készítése (rendszerterv, migrációs terv, implementációs terv)

  • A megtervezett rendszerek telepítése, testreszabása, finomhangolása

  • A leszállított rendszer SLA alapú utótámogatása

  • Kereskedelmi oldal szakmai támogatása, pre-sales-ben való részvétel

  • Üzemeltetői oktatás tartása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Középszintű angol nyelvtudás

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (junior és szenior kollégát is keresünk)

  • Az alábbi területek közül min. 2 terület alapos, mély ismerete:

    • Windows Server

    • Active Directory

    • Exchange Server

    • System Center

    • Sharepoint

    • Skype For Business

    • Office 365

    • Azure

  • Feladatorientált személyiség

  • Jó kommunikációs készség

  • Önálló munkavégzés

  • Felelősségtudat

  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • MCSE minősítés

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó

  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér

  • Szakmai fejlődési lehetőség, választható tréningek és képzések (pl. MCSE vizsga megszerzését támogatja a cég)

  • Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió értékesítése

  • Intenzív mérnöki- és back-office háttértámogatás

  • Kézzelfogható célokért folytatott munka

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest