www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    MS Excel Specialista

Hozzáadva: 2017.02.24.
lejárt

Cégünk nemzetközi területen működő, informatikai rendszereket támogató csapatába keres MS Excel Specialista munkatársat.

Feladatai:

Részvétel és összekötő szerep több project csapat munkájában:

  • Napi, heti, havi riportok elkészítése, programozása, tesztelése
  • Kezelőfelületek és riportolási lehetőségek kidolgozása
  • Együttműködési javaslatok kidolgozása a teamek között, kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, jelentések dokumentálása, megosztása.

Elvárások

  • Felsőfokú intézményben szerzett közgazdasági vagy informatikai végzettség
  • MS Excel programozási szintű  ismerete  és gyakorlati tudás
  • MS SQL ismeret és gyakorlat
  • VB programozási ismeret
  • Magasszintű MS Office ismeret
  • Operatív- és folyamatmenedzsment ismeretek
  • Üzleti szemlélet, ügyféligények és projekt folyamatok gyors megértése
  • Csapatmunkában  szerzett tapasztalat
  • Analitikus gondolodásmód és rendszerszemlélet
  • Erős szervezői és tervezői képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Értékelt kvalitások

  • ERP rendszerekben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Új technológiák megismerése nagyvállalati környezetben

Kategória
IT / Informatika
Régió