www.cvonline.hu

MS DYNAMICS AX RENDSZERMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 668493

Link megjelenítéseimages/editor/1340724693.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk anyavállalata termékcsoportjában a világ legnagyobb gyártója, üzemei 16 országban találhatók, melyekben több mint 10000 dolgozót foglalkoztat. Magyarországon működik az egyik legnagyobb gyártóvállalata és itt hozta létre Globális Pénzügyi és Adminisztrációs Szolgáltató Központját. A Szolgáltató Központ a gyártóvállalatok igényeivel lépést tartva dinamikusan fejlődik. Számára, az informatikai szolgáltatások bővítéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Az új kolléga Konfigurálja és működteti az MS Dynamics AX rendszereket AX 2009 és 2012 környezetben
  • Felel a Dynamics AX rendszer rendeltetésszerű működéséért, a támogatásért
  • Installálja és támogatja az új verziók bevezetését, felügyeli az adatbázis frissítéseket
  • Preventív megoldásokat vezet be, felügyeli az esetleges hibák gyors korrigálását
  • A rendszer felhasználóit folyamatosan támogatja és riportál a menedzsment felé

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • MS Dynamics AX 2009 és AX 2012 készségszintű ismerete, komoly felhasználói jártasság és lekérdezési ismeret
  • Microsoft SQL szerver 2005/2008 ismeret
  • Stabil kommunikáció képes angol nyelvtudás, a szaknyelv alapos ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Szakmai kihívást és fejlődést biztosító feladatok, dinamikusan növekvő multikulturális környezetben
  • Nemzetközi arányokban is versenyképes kereset, megalapozott juttatási csomag

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MS DYNAMICS AX RENDSZERMÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése