www.cvonline.hu

MRO Indirekt beszerző

  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Az üzleti egységekhez, kereskedelmi valamint ellátási lánchoz és gyártási stratégiához kapcsolódó globális alapanyagok beszerzésének irányítása.
  • Stratégiai beszerzési tenderek levezénylése
  • A vonatkozó MRO beszállítók kiválasztása
  • Üzleti megállapodások letárgyalása
  • Fő fontosságú beszállítókkal való kapcsolattartás
  • MRO alkategóriák menedezselése
  • LCC projektek es vonatkozó megtakarítási lehetőségek megállapítása és irányítása
  • Felelős az anyag, eszköz és szolgáltatás megbízható beszerzéséért, továbbá a versenyképes árakért
  • Feladata a leltáron lévő készletek minimalizálása, az anyagfelhasználás optimalizálása és a szállítói teljesítmény biztosítása
  • Részvétel a beszállítói katalógus kialakítási folyamatban
  • A belső vevői, technikusi és beszállítói együttműködés segítése
  • E-katalógusok kezelése és nyomon követése problémákat
  • A szállítói fizetési feltételek jóváhagyása
  • Árak gondozása, PO jóváhagyás
  • Eredménykimutatás készítése
  • Biztosítja a Global Supply Management eszközök és folyamatok helyes használatát, auditját, valamint dokumentálja az eltéréseket
  • Közvetít az SSC és a beszerzés között futó projektekben, irányítja a folyamatfejlesztéseket. Riportokat hív le és adatot szolgáltat az Ariba-ból, ERP rendszerekből
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol tudás, német vagy francia nyelvismeret előny
  • Több éves tapasztalat beszerzési területen nemzetközi termelő cégnél
  • Min. 3 év tapasztalat telephelyi- vagy corporate szintű beszerzési pozícióban
  • Szerződéskötési és szállítói management tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség Analitikus gondolkodás, precizitás
Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő