www.cvonline.hu

MRB Technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 821574

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az elektronikai piac meghatározó szereplője részére, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Előírások szerinti nem megfelelő termékek
  • LRB jelentések és az összegyűjtése és kezelése
  • Hibás/gyanús alkatrészek tesztelése, az eredmények kiértékelése, elemzése, napi jelentés készítése,
  • A gyártósoron meghibásodott online nem javítható házak kezelése, javítása, ellenőrzése
  • MRB/Scrap megbeszéléseken való részvétel
  • A napi hibákról és sérült alkatrészekről MRB riportok készítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Számítógépes ismeretek,
  • Microsoft Office felhasználói ismerete,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Csapatmunkában való részvétel,
  • Rugalmasság, jó stressztűrő képesség.
Előny:
  • ISO 9001 és ISO 14001 ismeretek,
  • alapfokú angol-nyelvismeret.
Amit kínálunk:
  • jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • karrier tanácsadást nyújtunk az interjú során,
  • stabil céges háttér egy multinacionális közegben,
  • céges buszjárat,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Komárom
Egyéb:
  • Munkaidő: 3 műszak, 8 óra
Kapcsolat:
Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert utca 58/a., nyitva tartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Komárom