www.cvonline.hu

MRB Technikus - Minőségbiztosítási területre

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 744053

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Előírások szerinti nem megfelelő termékek, LRB jelentések és az összegyűjtése és kezelése
  • Hibás/gyanús alkatrészek tesztelése, az eredmények kiértékelése, elemzése, napi jelentés készítése,
  • A gyártósoron meghibásodott online nem javítható házak kezelése, javítása, ellenőrzése
  • MRB/Scrap megbeszéléseken való részvétel
  • A napi hibákról és sérült alkatrészekről MRB riportok készítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Számítógépes ismeretek,
  • Microsoft Office felhasználói ismerete,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Csapatmunkában való részvétel,
  • Rugalmasság, jó stressztűrő képesség.
Előny:
  • ISO 9001 és ISO 14001 ismeretek,
  • alapfokú angol-nyelvismeret.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • Stabil hátterű vállalat,
  • Fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Egyéb:
  • Munkaidő: 8 óra, két műszak
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.