www.cvonline.hu

Mozgó üzletkötő – kapcsolattartó

  • A hirdetés 1175 napja lejárt

Mobilkommunikációs szektorban tevékenykedő szolgáltató partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Üzleti ügyfeleknek szolgáltatások értékesítése,

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás illetve hideghívások lebonyolítása,

  • Ügyfélkör bővítése, új ügyfelek akvirálása,

  • Szerződések előkészítése és megkötése, a szerződések belső saját (CRM) rendszerben való rögzítése és kezelése,

  • Back office tevékenységek,

    Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,

  • Szolgáltatásértékesítésben szerzett tapasztalat,

  • B kategóriás vezetői engedély,

  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete,

  • Stressztűrő és problémamegoldó képesség,

  • Saját gépjármű előny.

Amit nyújtunk:

  • Főállású munkakör

  • Versenyképes bérezés

  • Folyamatos képzési rendszer

  • Mobiltelefon, laptop használatra,

  • Hosszú távú, stabil, fiatalos, jó hangulatú, munkahely

Helyek Győr
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő