www.cvonline.hu

Mozdonyvezető

  • A hirdetés 973 napja lejárt

 A MÁV Nosztalgia Kft.

 munkatársat keres

mozdonyvezető

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • A társaság üzemeltetésében lévő mozdonyok vezetése. Vonattovábbítás.
  • Vágányzárak keretében végzettolatási mozgások, anyagolási feledatok ellátása.
  • A társaság telephelyén tolatási mozgások, vonat előkészítések végzése.

Követelmények:

  • középfokú végzettség
  • diesel- és villanymozdony jogosítvány

Egyéb követelmények:

  • megbízhatóság, pontosság
  • precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség

Munkakör betöltésénél előnyben részesül, aki rendelkezik gőzmozdonyvezető jogosítvánnyal.

Munkavégzés helye:     Vezényelt, változó munkavégzési hely

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 30.

Jelentkezés módja:       Önéletrajzot a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.