www.cvonline.hu

Mozdonyvezető-gyakornok (Debrecen)

  • A hirdetés 3 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Helység
Debrecen
Terület
Személyszállítás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • a mozdony vezetésével kapcsolatos ismeretek, a vontatójárművek kiszolgálásával és vezetésével összefüggő műszaki és forgalmi jellegű tevékenységek, és arra vonatkozó hatósági és belső szabályok, utasítások és rendelkezések elsajátítása, hatósági vizsgák megszerzése
  • a határozott idejű képzési folyamat során a belföldi forgalomban résztvevő vonatokon a mozdonyvezetői tevékenység ismereteinek, feladatainak elméleti, gyakorlati elsajátítása és a vizsgák sikeres letétele

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány, erkölcsi bizonyítvány
  • betöltött 20. életév, orvosi alkalmasság
  • a tanfolyam ideje alatt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket és megfeleljen a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulási lehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem, bruttó 161.000 Ft /hó kezdő alapbér már a képzés időtartamára is
  • sikeres mozdonyvezető vizsga megszerzését követően a várható bruttó jövedelem 380.000 – 400.000 Ft/hó
  • béren kívüli juttatás(Cafeteria): bruttó: 271.400 Ft, Szép Kártya: nettó 92.900 Ft. – már a tanfolyam idejére is
  • önkéntes kölcsönös nyugdíjpénztári kiegészítés 3-3,5 %
  • egészségmegőrző program
  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területére

További információ

  • munkakör jellege: fizikai munkakör
  • a tanfolyam időtartama: ~ 14 hónap
  • a tanfolyam helye, indulása: Debrecen, 2018. február
  • a későbbi munkavégzés helye: Debrecen

2017.11.20.

Bővebb felvilágosítást ad
Dicső Orsolya 06-1-513-1402 / 03-14-02
G. Kovács Krisztina: 06-1-513-21-83

Várjuk jelentkezését!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű