Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MOTORKERÉKPÁR ÉS HAJÓMOTOR ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTÉSI FELELŐS  (HR7582323X)

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk nemzetközi autóipari gyártó cég, amely Magyarországon az első tíz legnagyobb munkaadó között szerepel. Olyan újfajta gyártási kultúrát honosított meg minden folyamatában, amely a biztonságra és a környezetvédelemre törekszik. A vállalat vezérelve, hogy olyan terméket gyártsanak, amely az emberek életét megkönnyíti, az igényeiket kiszolgálja.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Esztergom

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Ötletek megvalósítása
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Értékesítési tervek készítése, ellenőrzése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás bel- és külföldi márkakereskedőkkel és kihelyezett irodákkal
  • Bel- és külföldi márkakereskedők auditálása
  • Alkatrész értékesítést támogató kampányok szervezése
  • Promóciós anyagok előkészítése, kiosztása
  • Kereskedői oktatások szervezése
  • Havi riportok készítése
  • EPC katalógus karbantartás
  • Technikai tanácsadás

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Motorkerékpárok és alkatrészeinek ismerete, műszaki irányú érdeklődés
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját!

Köszönjük!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

MOTORKERÉKPÁR ÉS HAJÓMOTOR ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTÉSI FELELŐS (HR7582323X)

Esztergom
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása