www.cvonline.hu

Motoralkatrész-fejlesztő Csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.09.05.
Hirdetés azonosító: 831154

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára tapasztalt Motoralkatrész-fejlesztő csoportvezetőt keresünk.

Feladatok:

- Motorok alkatrészeinek fejlesztésének vezetése, felügyelete
- A csoport részét képező FMEA-s mérnökök irányítása
- Kiválasztási folyamatban való aktív részvétel a csoport céljainak elérése érdekében
- Kapacitás megtervezése és pénzügyi tervezés
- Dolgozók szakmai fejlesztése, betanításuk támogatása
- A mérnökök számára tervezési irányvonalak definiálása
- Aktív részvétel különböző területeken és kultúrákon átívelő csoportok munkájában

Elvárások:

- Felsőfokú Gépészmérnöki végzettség
- Folyékony, magabiztos, aktív ANGOL ÉS NÉMET nyelvtudás
- Minimum 2 év Kutatás és Fejlesztés területén szerzett vezetői tapasztalat vagy vezetői készség és ambíció
- Termékfejlesztési folyamat alapos ismerete (D/P-FMEA)
- Jó kommunikációs készség
- Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és széles körű Cafeteria juttatások
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Innovatív, fiatalos, dinamikus csapat
- Nyelvtanulási lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján