www.cvonline.hu

Motoralkatrész-fejlesztő csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.07.16.
Hirdetés azonosító: 789719

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára Motoralkatrész-fejlesztő csoportvezetőt keresünk.

Feladatok:

EC/DC motorok aktív alkatrészeinek fejlesztésének vezetése
A csoport részét képező FMEA-s mérnökök vezetése
Kiválasztási folyamatban való részvétel: további 5-8 fő felvétele a csoport céljainak elérése érdekében
Kapaciástervezés és pénzügyi tervezés
Dolgozók továbbfejlesztése, betanításuk támogatása
A mérnökök számára tervezési irányvonalak definiálása
Platformok ill. applikációk támogatása
Aktív részvétel különböző területeken és kultúrákon átívelő csoportok munkájában

Elvárások:

Gépészmérnöki végzettség
2+ év K+F területen szerzett vezetői tapasztalat vagy vezetői készség és ambíció
Termékfejlesztési folyamat alapos ismerete, D/P-FMEA tapasztalat
Folyékony angol ÉS német nyelvtudás
Jó kommunikációs készség
Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Széles körű Cafeteria juttatások
Nemzetközi munkakörnyezet
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján