www.cvonline.hu

Mosogatói munka Budapest belvárosában!

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Mosogatókat keresünk hosszú távra olasz látványkonyhánkba!

  • Munkaidő: heti 5 nap, napi 8 óra
  • Választható munkavégzési hely: Budapest (Deák tér, Mom Park, West End, Kolosy tér)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
Elvárások:

Motivált, pörgős személyiség.

Juttatások:
  • Fix és versenyképes bejelentett fizetés,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • fiatalos csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség -