www.cvonline.hu

Mosogatói munka Budapest belvárosában!

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Mosogatókat keresünk hosszú távra olasz látványkonyhánkba!

  • Munkaidő: heti 5 nap, napi 8 óra
  • Választható munkavégzési hely: Budapest (Deák tér, Mom Park, West End, Kolosy tér)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
Elvárások:

Motivált, pörgős személyiség.

Juttatások:
  • Fix és versenyképes bejelentett fizetés,(nettó 145.000 Ft)
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • fiatalos csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség -