www.cvonline.hu

Mosogató

  • A hirdetés 1108 napja lejárt

Az il Bacio di Stile luxus üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, hat szinten. Az épületben szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten a csodálatos panorámával rendelkező L’occhio di Stile étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak.

Az Andrássy út szívében található exkluzív, luxus üzletházunkban nyíló étterembe keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Mosogató

Feladatok és felelősség:

  • Kézi- és gépi mosogatás,
  • Ételek elkészítéséhez használt konyhaeszközök mosogatása, szárítása és elpakolása,
  • Étkezésnél használt tányérok, evőeszközök mosogatása, szárítása, elpakolása,
  • Közvetlen munka- és konyhaterület takarítása, tisztán tartása,
  • Precíz, gyors, önálló munkavégzés.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Releváns éttermi szakmai tapasztalat,
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Lelkes és felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes, luxus környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes, nemzetközi csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő