Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Mosogató

  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

A Vapiano, budapesti exkluzív olasz éttermei részére keresünk új kollégákat

mosogató

pozícióba.

Ha szívesen dolgoznál egy színvonalas étteremben, vagy kipróbálnád magad a vendéglátásban,  és hasznos tapasztalatokra szert tenni, akkor jelentkezz bátran! Korábbi munkatapasztalat nem szükséges, mindent betanítanak, ezért pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok: fehér és fekete mosogatás. Az evőeszközök és kisebb konyhai eszközök tisztításához mosogatógép áll rendelkezésre, nagyobb edényeket kell csak kézzel elmosogatni.

Választható helyszínek:
       - Budapest 5.kerület- Fashion Street
       - Budapest 2.kerület-Kolosy tér
       - Budapest 6.kerület-Westend City Center
       - Budapest 12.kerület-Mom Park

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés ( nettó 145 ezer Ft/hó alapbér) plusz egyéb béren kívüli juttatások
  • előrelépési lehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Konyhai kisegítő, konyhalány
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű