www.cvonline.hu

Mosogató

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A visegrádi 4 ****-os Silvanus Hotel

Mosogató

munkatársat keres.

 Feladatok:

  • Fekete-fehér mosogatás
  • Főszakács utasításainak végrehajtása

Elvárások:

  • Precíz, pontos munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Visegrád, Hotel Silvanus
  • Nívós, hosszútávú, stabil munkalehetőség

Amit kínálunk:

  • 5 munkanap - 2 szabadnap, napi 8,5 óra munka, két műszakban

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Visegrád,Hotel Silvanus
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest