www.cvonline.hu

Mosogató, takarító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 912668

Egyetemi hallgatók étkeztetését biztosító partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat, azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • teljes körű takarítói feladatok ellátása,
  • konyha napi szintű rendben tartása, mosogatási feladatok elvégzése
  • takarításhoz szükséges vegyszerek tárolása, kezelése,
  • higiéniai előírások pontos, szakszerű betartása.
Elvárások:
  • alapfokú végzettség (8 osztály), szakmunkás végzettség előny,
  • közétkeztetés takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat,
  • állóképesség, monotónia tűrés,
  • precizitás.
Amit kínálunk:
  • azonnali kezdéssel hosszú távú munkalehetőség,
  • főállású, napi 8 órában végezhető munka,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • fix bérezés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:00 - 16:30
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 11.kerület
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül, referencia szám megadásával a tárgy mezőben. Referencia szám: SO-01
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió