www.cvonline.hu

Mosogató (megváltozott munkaképességűeknek)(GS-5869)

Régió:

Székesfehérvár

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 689972
lejárt

Nemzetközi vállalat
Higiéniai előírásoknak megfelelően elmosogatja (kézi mosogatás esetén négy fázissal, gépi mosogatás esetén automatikusan), rendszerezi és helyrerakja a mosogatóba beadott edényeket, poharakat, fém- és egyéb eszközöket. Összegyűjti és elmosogatja a pincérforgó pultjairól és a konyháról kikerült fehéredényeket. A konyhán keletkezett szennyes feketeedényeket elmosogatja. Műszak végén elvégzi a konyha takarítását.

Elvárás:
Megváltozott munkaképesség
Alapfokú végzettség
Délutános műszak vállalása (17:00-23:00 vagy 18:00-24:00)
Munkaidő: heti 30 óra
Rendezett megjelenés
Precizitás
Szabálykövetés
Állással és emeléssel járó munka bírása.

Előny:
Takarításban vagy mosogatásban szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:
Nemzetközi környezet, hosszú távú munkalehetőség.
Havi fix fizetés, Munka Törvénykönyve szerinti műszakpótlék és hatodik hónaptól plusz havi juttatás.

Kategória
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator