www.cvonline.hu

Mosogató / Konyhai kisegítő

  • A hirdetés 530 napja lejárt

Az AVALON Park Kft. Olasz éttermébe keres munkatársakat

munkakörbe

Feladatok:

  • A konyhai személyzet munkájának támogatása,
  • Főzéshez használt eszközök és ételek előkészítése,
  • Zöldségmosás, szeletelés, mosogatás, üzemi edényzet tisztántartása,
  • Aktív részvétel a napi konyhai feladatokban,
  • A technológiai előírások, a hatósági és belső szabályok betartása.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Megbízhatóság,
  • Pontosság,
  • Jó teherbíró képesség,
  • Csapatszellem,
  • Vendégbarát hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Igényes, modern munkakörnyezet,
  • Stabil háttér,
  • Alapbéren felüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Miskolc-Tapolca

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.02.11.-ig várjuk a az alábbi e-mail címre mindazoktól, akik szakmájuk iránti alázattal szeretnének értéket teremteni partnereink, munkatársaink és önmaguk számára egyaránt.

info: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő