www.cvonline.hu

Mosogató-Balatonfüred (Referenciaszám: Vp-948)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2017.05.17.
Hirdetés azonosító: 809997

Feladatok:

  • Mosogatás
  • Konyha rendben tartása
  • Takarítás

Elvárások:

  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

A munkavégzés helye:

Balatonfüred

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. balatonfüredi étterem részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Balatonfüred
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő