www.cvonline.hu

Mosodavezető

  • A hirdetés 1046 napja lejárt

A Kempinski luxus szállodacsoport hazai tagszállodája, a
Kempinski Hotel Corvinus Budapest keres MOSODAVEZETŐT

Főbb feladatok:

A szálloda minden területén a megfelelő mennyiségű textília illetve egyenruha ellátásának biztosítása, a mosodai részleg irányítása és ellenőrzése.

Elvárások:

Szakirányú végzettség – Vegytisztító, kelmefestő, mosodás szakképesítés
Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előny
Ápoltság, kiváló megjelenés
Vezetői készségek

Amit nyújtunk:
Stabil munkahely
Versenyképes fizetés és egyéb személyzeti juttatások
Kiváló csapatszellem
Ötcsillagos munkahelyi környezet