Mosodai munkatárs - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1756)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2017.10.15.
Hirdetés azonosító: 1083490

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Mosodai munkatárs

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1756)

Feladatok:

  • Szennyes ruhaneműk válogatása
  • Mosott ruhák szárítógépbe helyezése, hajtogatása, szortírozása

Elvárások:

  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Mosodai tapasztalat
  • Jártasság varrásban

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig). A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő