www.cvonline.hu

Mosodai kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 969914
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • a mosodai dolgozók munkájában való segédkezés
  • textília rakodása, csomagolása, válogatása

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

Munkaidő: hétfőtől péntekig 5:45 - 13:45 vagy 13:45 - 21.45.
Minimum heti 2 - 3 műszak vállalása kötelező.
Az új jelentkezők munkábaállítása folyamatos.

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 604 Ft/óra
  • azonnali kezdési lehetőség
  • hosszú távú munka

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!