www.cvonline.hu

Mosodai kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 1076236
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • a mosodai dolgozók munkájában való segédkezés
  • textília rakodása, csomagolása, válogatása

Elvárások:

  • betöltött 17. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

Munkaidő: hétfőtől péntekig 2 műszakban 5.45 - 13.45 / 13.45 - 21.45

Amit kínálunk

  • bruttó 639 Ft/óra diákbér

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!