www.cvonline.hu

Mosodai alkalmazott

  • A hirdetés 625 napja lejárt

Az ötcsillagos Aquincum Hotel Budapest Front Office csapata
új munkatársat keres

Munkakörbe

Feladatok:

  • A beérkező szennyes textília átvétele és szétválogatása fajta és szín szerint
  • A megfelelő mosási technológia kiválasztása
  • A lemosott és szárított textília vasalása, hajtogatása

Elvárások:

  • alapfokú végzettség
  • rendszeretet
  • akár hétvégi munkavégzés vállalása

Amit nyújtani tudunk:

  • biztos, bejelentett munkahely
  • hosszútávú munkalehetőség
  • étkezési hozzájárulás
  • cafetéria

Előny:

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény és pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő