www.cvonline.hu

Mosoda vezető helyettes

  • A hirdetés 925 napja lejárt

A Sofitel Budapest Chain Bridge mosoda vezető feladatkötbe keres munkatársat!

FELADATKÖR

  • A mosoda-/vegytisztító hatékony működésének irányítása, felügyelete és ellenőrzése
  • A vendégek és a szálloda részére kifogástalan szolgáltatás biztosítása (vendég ruhák, szobai textília, személyzeti egyenruhák)
  • Biztosítja a részleg munkatársainak képzését, értékelését, fejlesztését
  • Figyelemmel kíséri az új mosodai technikákat, és ha szükséges javaslatot tesz bővítésre vagy újításra
  • Biztosítja a színvonallal és hatékonysággal összefüggésben az eljárásokban rögzített sztenderdek betartását

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség
  • Vegytisztító szakképzettség
  • Méregkezelői vizsga
  • Mosoda vezető helyettesi munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó irányítói, vezetői képesség
  • Jó szervezőkészség, következetesség
  • Mosodai feladatok teljeskörű ellátása
  • Vendég központúság
  • Önálló, pontos, megbízható és minőségi munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

ELŐNYÖK

  • Alapfokú szakmai angol nyelvtudás
Egyéb hasonló állások Önnek
Ügyfélkapcsolati munkatárs

Copy General Zrt.

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS Nincs állásod, v...
Budapest, Pest

GYORSÉTTERMI MUNKATÁRS

KFC

GYORSÉTTERMI MUNKATÁRS AMIT NEKED KÍNÁLUNK: v...

IT kapcsolattartó /támogató munkatárs

Cégnév elrejtése

Német hátterű nemzetközi vállalatcsoport, amely...