www.cvonline.hu

Mosó-, Vasalónő és Higiéniai Munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Feladatok:

  • Budapesti Magánkórház napi higiéniai, vasalási és mosási feladatainak ellátására keresünk munkaerőt

Elvárások:

  • ápolt megjelenés
  • középfokú végzettség
  • precizitás
  • önálló munkavégzés
  • dolgozni akarás és tudás

Előny:

  • egészségügy területén szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörülmények
  • egyedülálló környezet
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás, Szakmunka / fizikai munka, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest