Mosó-csomagoló / Raktáros - Székesfehérvár ( Referenciaszám PJ 3456)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.26.
Jelentkezési határidő: 2016.06.02.
Hirdetés azonosító: 978536
lejárt

Székesfehérvári partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Mosó-csomagoló / Raktáros

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Számítógépkezelői ismeretek
  • Pozitív beállítottság
  • Targoncavezetői jogosítvány

Feladatok:

  • Ki- és bekönyvelés üzleti rendszerbe
  • Csomagolás, anyagmoztatás
  • Utómunkálati műveletek elvégzése (gravírozás, alkatrészek tisztítása, homokolás)

Előny:

  • Termelő cégnél szerzett raktárkezelési tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Amit megbízónk kínál:

  • Kiemelt bérezés
  • Kiemelt Cafeteria rendszer, juttatási csomag
  • Céges járat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Tokai Edit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.