www.cvonline.hu
Móri könnyű fizikai - Diákmunka (Referenciaszám: 3494)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 919781
lejárt

Móri partnercégünk megbízásából

Könnyű fizikai

munkakörbe keresünk diákokat

Amit kínálunk:

- Kiemelt bérezés, bónusz, műszakpótlék

- Hosszú távú munkalehetőség, akár Nyáron is!

- Barátaiddal együtt is dolgozhatsz

Feladat:

- Gyártás-termelésben kisegítő részvétel

- Csomagolás, pakolás, előkészítés

Elvárások:

- Aktív, nappali tagozatos jogviszony

- Heti 1-2 műszak vállalásával is

- Műszakrendes munkaidő (6-14, 14-22, 22-06) vállalása

- Előny: fémipari, géplakatos, CNC, gépészet, stb. szakirányú tanulmányok

Munkavégzés helye: Mór

Kezdés: megbeszélés szerint

Kérjük, érdeklődj a 22/793-299; 20/590-0338-as telefonszámon vagy magyar nyelvű önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.