www.cvonline.hu

Monoron pénztáros vagy árufeltöltő munka

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Iskola mellett végezhető, folyamatos munkalehetőség; ráéréstől függően.

Munka időpont: Délelőtt, délután vagy hétvégén: 4 / 6 / 8 órás műszakban választható rugalmas beosztás.

Munkavégzés helye: Pest megye, Monor

Bérezés: bruttó. 686 - 1322 Ft/óra

Elvárás

• Nappali tagozatos jogviszony.
• Pénztáros munkakörben: betöltött 18. életév
• Árufeltöltő munkakörben: betöltött 16. életév
• Oktatáson való részvétel (4 órás)

• Előny: 1 évnél nem régebbi tüdőszűrő lelet vagy érvényes EÜ kiskönyv

Egyéb hasonló állások Önnek
SharePoint és InfoPath gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzker...
Pest

Recepciós

Ezúttal tanácsadó partnerünkhöz keresünk recepc...
Pest

Ruhák címkézése (Referenciaszám: PJ5201)

Pannonjob Kft.

Budapestre keresünk diákokat ruhák címkézésére ...
Pest, Budapest