www.cvonline.hu
Monitoring/System Management
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.11.06.
Jelentkezési határidő: 2015.10.31.
Hirdetés azonosító: 984319
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • A HP monitoring környezet teljes körű adminisztrációja (HPPA, HPOM, HP BAC/BSM, HP Sitescope, HP Performance Manager)

  • Szerver- és alkalmazás specifikus monitoring megoldások fejlesztése és implementálása

  • Részvétel a riporting és monitoring környezet kialakításában, megvalósításában és dokumentálásában

  • Ügyfél specifikus folyamatok irányításában való részvétel, változtatások kidolgozása, támogatása
  • Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és legalább 2 év tapasztalat system management / monitoring területen

  • középfokú angol nyelvtudás_német nyelvtudás előny_Mély UNIX/LINUX és Windows ismeret_Scriptelési / programozási tapasztalata (Perl előny)

  • Jó kommunikációs készség

  • Szükséges ismeretek

  • Mély UNIX/LINUX és Windows ismeret

  • Scriptelési / programozási tapasztalat (Perl előny)

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió
    Külföld