www.cvonline.hu

Monitoring munkatárs

  • A hirdetés 530 napja lejárt

Feladatok:

A Bank hitel monitoring tevékenységével kapcsolatos feladatok ellátása:

  • Monitoring tábla vezetése
  • Kapcsolt vállalkozások ellenőrzése
  • Cégközlöny figyelése
  • KHR figyelés
  • Inkasszók figyelése
  • Hitel lejáratok ellenőrzése
  • Késedelem monitoring
  • Éves adósminősítés
  • Tárgyi eszköz és készletmonitoring
  • Ingatlan érték felülvizsgálattal kapcsolatos feladatok
  • Biztosítások ellenőrzése
  • Követelést terhelő zálogjog ellenőrzése
  • Teljes vevőportfólió ellenőrzése
  • Számlaforgalom-monitoring
  • Óvadéki számlák fedezetének ellenőrzése
  • Értékpapír fedezetek ellenőrzése
  • Követeléskezelő kollégák munkájának támogatása
  • Együttműködés a társterületekkel (értékesítés, kockázatkezelés, termékfejlesztés)

Elvárások:

  • Közgazdász végzettség
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat monitoring területen
  • Precíz, önálló munkavégzés, kockázattudatosság
  • Kiváló elemző készség és analitikus gondolkodás
  • Együttműködő készség a banki társterületekkel

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Cafetéria
  • Céges mobiltelefon

Fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő