www.cvonline.hu

Molnár

  • A hirdetés 352 napja lejárt

A MASELIS Hungária Kft. kukorica-feldolgozással foglalkozó vállalat, csévharaszti telephelyére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MOLNÁR

Feladatok:

  • termelési terv alapján meghatározott feladatok végrehajtatása, az elvégzett munka felügyelete, ellenőrzése
  • higiéniai előírások betartatása és folyamatos ellenőrzése
  • a minőség, a hatékonyság és a teljesítmény folyamatos nyomon követése
  • üzemi adminisztráció elvégzése
  • napi együttműködés a termelésvezetéssel

Elvárások:

  • molnár szakképesítés
  • pontos, hatékony munkavégzés
  • megbízhatóság
  • targoncavezetői jogosítvány
  • három ill. négy műszakos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny az elbírálásnál:

  • műszaki végzettség, műszaki affinitás

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Jó kereseti lehetőség

Munkavégzés helye:
Csévharaszt

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy jó csapat tagja lenni, és szívesen dolgoznál cégünknél, akkor küldd a fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő