www.cvonline.hu

Molino Kereskedő

  • A hirdetés 171 napja lejárt

Partnerünk 1994-ben jelent meg a magyarországi csomagolóipari piacon. Az évek során piaci átrendeződések eredményeképp 2008. márciusában egy német cég is résztulajdonosává vált a rendkívül gyorsan fejlődő cégnek. Mára a kis családi vállalkozásból Magyarország egyik vezető nagykereskedője lett. Csapatuk bővítése céljából keresünk munkatársat a kelet - magyarországi régióba a következő pozícióba: Molino Kereskedő

Feladatok

  • Mezőgazdasági molino értékesítése
  • Új üzleti kapcsolatok kiépítése
  • Új ügyfelek igényeihez igazodó megoldások kidolgozása
  • Üzleti kapcsolatok megtartása meglévő partnerekkel
  • Tárgyalások megszervezése és lebonyolítása
  • Árajánlatok, javaslatok készítése

Elvárások

  • Nyomdai gépmesteri tapasztalat
  • Molino anyagismeret és molino értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Sikerorientált, proaktív személyiség
  • Céltudatosság, kreativitás, önállóság
  • A széles formátumú és reklámgrafikai ipar termékeinek értékesítési területén szerzett tapasztalat
  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Általánostól magasabb szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat
Helyek Nógrád
Bács-Kiskun
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Magyarország
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő